SMD185F-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMD185F-2
JLCPCB Part #
C2153910
Package
SMD,8.7x6.4mm
Description
1.5W 1.85A 165mΩ 3.6A 33V 40A 5s 65mΩ SMD,8.7x6.4mm Resettable Fuses ROHS