0219.200MXAEP
MFR.Part #
0219.200MXAEP
JLCPCB Part #
C3159540
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 150A 200mA 250V Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS