SMCJ78CA-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ78CA-HRAT7
JLCPCB Part #
C1978486
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 11.9A 126V 1uA 78V 86.7V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS