SLVU2.8-4BTG
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SLVU2.8-4BTG
JLCPCB Part #
C2763559
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 15V 1uA 2.8V 2pF 3V 40A@8/20us 600W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SOIC-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS