SMCJ100A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ100A
JLCPCB Part #
C1976463
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 100V 111V 162V 1uA 9.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS