8.0SMDJ33CA-T7
MFR.Part #
8.0SMDJ33CA-T7
JLCPCB Part #
C1983780
Description
-65℃~+150℃ 150.1A 33V 36.7V 53.3V 8kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS