WSTM2512QLR012FYR
MFR.Part #
WSTM2512QLR012FYR
JLCPCB Part #
C20350419
Description
12mΩ 2W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS