SMCG20A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG20A-HRA
JLCPCB Part #
C1977068
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 20V 22.2V 32.4V 46.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS