SMCG15A-M3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG15A-M3/9AT
JLCPCB Part #
C1982487
Description
1.5kW@10/1000us 16V 19.7V 1uA 24.4V 57.7A@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS