SMCG10A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG10A-HRA
JLCPCB Part #
C1977078
Description
-65℃~+150℃ 1 1.5kW@10/1000us 10V 11.1V 17V 1uA 88.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS