SL0902A090SM
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SL0902A090SM
JLCPCB Part #
C126832
Package
SMD,5.4x5mm
Description
-40℃~+90℃ 1.5pF 2 5.4mm 550V 5kA 5mm 90V SMD,5.4x5mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS