0239.700VXEP
MFR.Part #
0239.700VXEP
JLCPCB Part #
C3163573
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 700mA Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS