SMD125F-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMD125F-2
JLCPCB Part #
C315951
Package
SMD,7.4x5.1mm
Description
1.25A 1.25A 1.7W 250mΩ 2s 70mΩ SMD,7.4x5.1mm Resettable Fuses ROHS