S4006NS2TP
MFR.Part #
S4006NS2TP
JLCPCB Part #
C17397924
Package
TO-263
Description
-40℃~+110℃ 1.6V 200uA 400V 6A 6mA 800mV TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS