SMCG22CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG22CA-HR
JLCPCB Part #
C1982294
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS