QJ6006DH2RP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
QJ6006DH2RP
JLCPCB Part #
C3614106
Package
TO-252AA
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 TRIAC 1.3V 10mA 25mA 600V 6A TO-252AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS