SJ6012DTP
MFR.Part #
SJ6012DTP
JLCPCB Part #
C3614335
Package
TO-252AA
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 SCR 1.5V 1.6V 12A 20mA 600V 60mA TO-252AA Thyristors (SCR)/Modules ROHS