Q8010RH5TP
MFR.Part #
Q8010RH5TP
JLCPCB Part #
C17329191
Package
TO-220AB
Description
-40℃~+125℃ 1.3V 10A 50mA 50mA 800V TO-220AB Thyristors (SCR)/Modules ROHS