V680LA100CP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V680LA100CP
JLCPCB Part #
C1529592
Package
Plugin
Description
1.06kV 1.7kV 10kA 380pF@1MHz 520J 680V 922V 插件 Varistors ROHS