TP1.5KE43CA
MFR.Part #
TP1.5KE43CA
JLCPCB Part #
C1981480
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 25.6A 36.8V 40.9V 59.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS