Q6015N5TP
MFR.Part #
Q6015N5TP
JLCPCB Part #
C17510373
Package
TO-263
Description
-40℃~+125℃ 15A 2V 50mA 600V 70mA TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS