30KPA108A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA108A-HRA
JLCPCB Part #
C1984678
Description
-55℃~+175℃ 108V 120.6V 172.9A 175.2V 30kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS