1210L175WR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1210L175WR
JLCPCB Part #
C2153877
Description
-40℃~+85℃ 1.75A 100A 20mΩ 3.5A 600ms 6V 800mW 80mΩ 1210 Resettable Fuses ROHS