P1500SCLRP
MFR.Part #
P1500SCLRP
JLCPCB Part #
C2667670
Package
DO-214AA
Description
100A 140V 150mA 180V 2.2A 4V 5uA 95pF DO-214AA Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS