V660LA100BPX10
MFR.Part #
V660LA100BPX10
JLCPCB Part #
C1529604
Package
Plugin
Description
1.02kV 1.65kV 250J 400pF@1MHz 6.5kA 660V 850V 插件 Varistors ROHS