047601.6MR
MFR.Part #
047601.6MR
JLCPCB Part #
C3158042
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6A 100A、300A 125V 250V SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS