V360ZA05P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V360ZA05P
JLCPCB Part #
C1528561
Package
Plugin
Description
230V 300V 360V 400A 60pF@1MHz 9.5J 插件 Varistors ROHS