P1500SALRP-A
MFR.Part #
P1500SALRP-A
JLCPCB Part #
C3225178
Package
DO-214AA
Description
150mA 180V 40pF 45A 4V DO-214AA Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS