0466.500NR
MFR.Part #
0466.500NR
JLCPCB Part #
C206988
Package
1206
Description
-55℃~+90℃ 0.006 1.6mm 3.2mm 500mA 50A 63V 63V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS