LCFE080602A900TG
MFR.Part #
LCFE080602A900TG
JLCPCB Part #
C2662276
Package
SMD-6P,0.8x0.6mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 2 5V 6Ω 90Ω@100MHz SMD-6P,0.8x0.6mm Common Mode Filters ROHS