WSTM1206QLR020FNR
MFR.Part #
WSTM1206QLR020FNR
JLCPCB Part #
C20350388
Description
1W 20mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS