5.0SMDJ150A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ150A
JLCPCB Part #
C1974125
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 150V 154.5A@8/20us 185V 314V 5kW@10/1000us 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS