5.0SMDJ24A-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ24A-T7
JLCPCB Part #
C1984721
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 129A 24V 26.7V 38.9V 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS