IXTU01N100
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
IXTU01N100
JLCPCB Part #
C6578025
Package
TO-251AA
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100mA 1kV 25W 4.5V 6.9nC@10V TO-251AA MOSFETs ROHS