5.0SMDJ22AS
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ22AS
JLCPCB Part #
C1883606
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 22V、24.4V 26.9V 2uA 35.5V 45.9A@8/20us 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS