L6006D8TP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
L6006D8TP
JLCPCB Part #
C17480194
Package
TO-252
Description
-40℃~+110℃ 1.3V 10mA 20mA 600V 6A TO-252 Thyristors (SCR)/Modules ROHS