IXTA260N055T2-7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
IXTA260N055T2-7
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 10.8nF@25V 140nC@10V 215pF@25V 260A 2V 3.3mΩ@10V 480W 55V - MOSFETs ROHS