0154.125DR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0154.125DR
JLCPCB Part #
C3161485
Package
SMD,9.7x5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 125mA 50A SMD,9.7x5mm Disposable fuses ROHS