5KP110CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP110CA-HR
JLCPCB Part #
C3704479
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 110V 122V 177V 28.8A 2uA 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS