DECASMDC050F/60-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
DECASMDC050F/60-2
JLCPCB Part #
C413549
Package
SMD,4.7x4.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1Ω 1W 200mΩ 4.2mm 4.7mm 550mA 60V SMD,4.7x4.2mm Resettable Fuses ROHS