30KPA180A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA180A-HRA
JLCPCB Part #
C3703641
Description
-55℃~+175℃ 104.3A 180V 201.1V 290.4V 2uA 30kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS