5.0SMDJ8.5CASHRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ8.5CASHRAT7
JLCPCB Part #
C5527341
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 14.4V 20uA 347.2A 5kW@10/1000us 8.5V 9.44V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS