V181HA40
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V181HA40
JLCPCB Part #
C1529543
Package
Plugin
Description
180V 240V 282V 330J 40kA 6.8nF@1MHz 插件 Varistors ROHS