5.0SMDJ14CASHRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ14CASHRAT7
JLCPCB Part #
C20502537
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 14V 17.2V 215.5A 23.2V 2uA 5kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS