5.0SMDJ13CASHRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ13CASHRAT7
JLCPCB Part #
C5902645
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 13V 14.4V 21.5V 232.6A 2uA 5kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS