4.0SMDJ10A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
4.0SMDJ10A
JLCPCB Part #
C3711279
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.48kA@8/20us 10V 12.3V 29V 4kW@10/1000us 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS