4.0SMDJ20A
MFR.Part #
4.0SMDJ20A
JLCPCB Part #
C3704245
Description
-65℃~+150℃ 20V 24.5V 2uA 45V 4kW@10/1000us 780A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS