0263.500HAT1L
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0263.500HAT1L
JLCPCB Part #
C3165155
Package
Plugin,D3.9xL7.1mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 500mA 50A Plugin,D3.9xL7.1mm Disposable fuses ROHS