0875.200MXEP
MFR.Part #
0875.200MXEP
JLCPCB Part #
C3161081
Description
-55℃~+125℃ 200mA 250V 50A Ceramic Tube Fuse Plugin,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS