TP1.5KE47A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TP1.5KE47A
JLCPCB Part #
C1981593
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 23.5A 40.2V 44.7V 64.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS